La Liga

Real slavio kod Osasune, Modrić komadirao

Nogometaši Real Madrida u 22. kolu španjolskog prvenstva slavili su na tradicionalno zahtjevnom gostovanju u Pamploni kod Osasune s 2-0. Prije prvog pogotka Kraljevskog kluba, Vinicius je upropastio nekoliko prigoda.
Sport / Nogomet | 18. 02. 2023. u 23:29 Bljesak.info

Aktualni europski i španjolski prvak pitanje pobjednika riješio je tek u posljednjem dijelu susreta.

Federico Valverde pogodio je u 78. minuti, a Marco Asensio postavio je konačan rezultat u 90. minuti. Real Madrid je šesnaestom pobjedom smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na pet bodova.

Luka Modrić igrao svih 90 minuta za Real, jednako kao i Ante Budimir za domaćina. Kapetan Vatrenih odigrao je još jednu vrlo dobru utakmicu na iskustvo, a razigran je bio i Budimir koji je promašio odličnu priliku u prvom dijelu.