Deset golova u dva kola

PSG svladao Montpellier 5:2, dva gola Neymara

Nakon što je Neymar pred kraj prvoga dijela igre iz kaznenog udarca povisio na 2-0, sjajni Brazilac je svojim drugim golom u 51. minuti riješio pitanje pobjednika.
Sport / Nogomet | 14. 08. 2022. u 00:51 Bljesak.info/Hina

Francuski nogometni prvak Paris SG u susretu je 2. kola nove sezone na svom Parku prinčeva svladao Montpellier sa 5-2 (2-0).

Gosti iz Montpelliera dobro su se držali u prvom poluvremenudo 39. minute, kada su serijom pogrešaka omogućili domaćima da povedu. Gosti su izgubili loptu pred svojim 16-ercem, a onda je još i Sacko skrenuo loptu u vlastitu mrežu za 1-0.

Samo četiri minute potom Neymar je iz kaznenog udarca povisio na 2-0, da bi Brazilac svojim drugim golom u 51. minuti riješio pitanje pobjednika.

Khazri je u 58. minuti smanjio na 3-1, potom su su Mbappe u 69. i Sanches u 87. zabijali za 5-1, da bi u sudačkoj nadoknadi Tchato pogodio za konačnih 5-2.

Vodeći Paris SG ima maksimačlnih šest bodova, dok je Montpellier ostao na tri.

Ranije u subotu je Rennes odigrao 1-1 (0-0) na gostovanju kod Monaca.

Prvo je prednost Rennesu osigurao Laborde u 59. minuti, ali niti s igračem više gosti nisu uspjeli obraniti vodstvo, na konačnih 1-1 poravnao je Embolo u 72. minuti.

Monaco je od 15. minute bio s igračem manje nakon isključenja Fofane.