Premier League

Prvi bodovi za Nottinhgam Forest u novoj sezoni engleske lige

Nogometaši Nottingham Foresta svladali su Sheffield United s 2-1 pred svojim navijačima u prvoj utakmici 2. kola engleske Premier lige.
Sport / Nogomet | 18. 08. 2023. u 23:38 Bljesak.info

Taiwo Awoniyi je u 3. minuti na asistenciju Sergea Auriera donio vodstvo Nottinghamu.

Gosti su izjednačili u 48. minuti golom Gustava Hamera. Konačnih 2-1 postavio je Chris Wood glavom, a drugu asistenciju upisao je Aurier.

S prva tri boda u novoj sezoni Nottingham Forest je privremeno skočio na osmo mjesto, dok je Sheffield drugim minimalnim porazom ostao u donjem domu.

U subotu su na rasporedu utakmice Fulham - Brentford, Wolverhampton - Brighton (16 sati), Tottenham - Manchester United (18.30) i Manchester City - Newcastle (21.00).

U nedjelju će igrati Aston Villa - Everton (15.00) i West Ham - Chelsea (17.30), dok je u ponedjeljak dvoboj Crystal Palacea i Arsenala (21.00).

Odgođen je dvoboj Lutona i Burnleyja, jer radovi na renovaciji Lutonovog stadiona još nisu dovršeni.