La Liga

Preokret Atletica protiv Cadiza, Betis nadigrao Valenciju

Nogometaši Atletica slavili su u Madridu u 8. kolu Primere protiv Cadiza s 3-2. Betis je u Sevilli s 3-0 nadigra Valenciju.
Sport / Nogomet | 01. 10. 2023. u 23:15 Bljesak.info

Atletico je napravio preokret jer je Cadiz nakon pola sata igre vodio s 3-0 pogocima Lucasa Piresa i Martija. Na 1-2 je smanjio Correa (32), izjednačio Molina (47), a Correa svojim drugim golom u 66. minuti donio pobjedu.

GOLOVI

Atletico je četvrti s 16 bodova, pet manje od lidera Reala, dok je Cadiz 12. s 9 bodova.

Betis je u Sevilli s 3-0 nadigra Valenciju pogocima Diaoa (41), Roce (52) i Ezzalzouzia (85).

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Nogometaši Osasune pobijedili su na gostovanju Alaves sa 2-0, u utakmici osmog kola španjolske Primere, a jedan gol za goste postigao je Ante Budimir.

Budimir je zabio za konačnih 2-0 u 90. minuti, a Osasuna je povela golom Josea Arnaisa u 36. minuti.

Od 49. minute Alaves je igrao s igračem manje jer je Antonio Blanco dobio crveni karton.

Najzanimljiviji trenuci susreta OVDJE

U prvoj utakmici nedjeljnog programa Almeria i Granada odigrale su neodlučeno 3-3.

Raspoloženi Luis Javier Suárez je svojim hat-trickom doveo Almeriju u vodstvo od 3-0, ali su gosti do kraja susreta uspjeli doći do boda pogocima Bryana Zaragoze, Ricarda Sancheza i Myrta Uzunija.