Uzbudljiva subota

Borba za ostanak: Posušje izgubilo u Doboju, Slobodi bod u Konjicu

U subotu su u istom terminu igrane tri utakmice 26. kola Premijer lige, a u sve tri su igrale momčadi koje se bore za ostanak u ligi.
Sport / Nogomet | 15. 04. 2023. u 17:55 M.V. | Bljesak.info

Trebinjski Leotar ostao je u zoni ispadanja nakon uvjerljivog 0:3 poraza od Sarajeva. Momčad Mirze Varešanovića lako je prošla Trebinje, a golove su postizali Almedin Ziljkić, Ilija Martinović i Renan Oliveira.

Puno uzbudljivije bilo je u izravnim okršajima kandidata za ispadanje. Sloga je u Doboju s 2:0 svladala Posušje, a oba gola domaći su dali u samo sedam minuta u drugom dijelu.

U 53. minuti zabio je Stevanović, a u 60. minuti strijelac je bio Mario Krstovski.

U Konjicu su Igman i Sloboda igrali 1:1. Domaćin je poveo golom Mirsada Ramića, a izjednačio je Kurtalić.

Borba za ostanak tako ostaje više nego uzbudljiva, jer je razlika od sedme Tuzle do posljednje Slobode samo tri boda.