Federalna liga

Prekinuta velika serija GOŠK-a

GOŠK iz Gabele i dalje je jedina neporažena momčad Prve lige Federacije BiH, ali je prekinut njihov niz od osam pobjeda zaredom.
Sport / Nogomet | 30. 10. 2021. u 16:41 S.B. | Bljesak.info

GOŠK je gostovao kod gradačačke Zvijezde i to u Gornjem Rahiću, gdje Zvijezda igra svoje utakmice. Završilo je 1:1 čime je prekinut veliki niz pobjeda GOŠK-a koji je trajao od početka rujna.

Domaći su poveli već u 4. minuti golom Ermina Huseinbašić, no gosti iz Hercegovine izjednačili su već dvije minute kasnije, preko Tonija Tipurića. Takav je rezultat ostao do kraja, a domaći su jedino uspjeli dobiti crveni karton, i to u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je isključen Kenan Lugavić.

Sada prvo mjesto opet može preuzeti Igman koji u nedjelju dočekuje TOŠK.

Iako su prijetili da zbog kašnjenja plaća neće igrati igrači Jedinstva su ipak igrali i s 3:1 dobili HNK Tomislav, koji ostaje daleko najslabija momčad lige.