Pobjeda s igračem manje

Posušje svladalo Željezničar i utišalo "znalce"

Posušje je svladalo Željezničar s 1:0, iako je od 16. minute igralo s igračem manje.
Sport / Nogomet | 19. 04. 2024. u 19:55 M.V. | Bljesak.info

Posušje je ostvarilo pobjedu protiv sarajevskog Željezničara s 1:0 u utakmici u kojoj su bodovi puno više značili gostima. Zbog toga su se očito raširile priče da će Posušje "pustiti" bodove Željezničaru, no momčad Denisa Ćorića lavovski se borila i zasluženo slavila.

Domaći su poveli još u 14. minuti preko Vinka Rozića, no samo dvije minute kasnije sudac Ernis Džemidžić iz Goražda dosudio je jedanaesterac za goste i isključio Luku Lučića.

Domaći su žestoko prosvjedovali, no penal je izveo Sulejman Krpić čiji udarac brani Marko Galić. Iako je Željezničar skoro 80 minuta igrao s igračem više terensku inicijativu gosti nisu iskoristili i nakon ove utakmice ostali su u zoni ispadanja nakon ove utakmice.