26. kolo

Posušje u posljednjoj minuti izvuklo bod u Konjicu

I dok je Igman čekao da glavni sudac Antoni Bandić odsvira kraj, Gabrijel Boban asistirao je Karlu Kamenaru, koji pogađa za 1:1 u 90. minuti susreta.
Sport / Nogomet | 14. 04. 2024. u 15:17 Bljesak.info

Nogometaši Igmana i Posušje remizirali su 1:1 u nedjelju u  pretposljednjem susretu 26. kola prvenstva Bosne i Hercegovine.

Prvi pogodak na Gradskom stadionu u Konjicu pao je u 40.-oj minuti kada je Hebibović postigao svoj osmi gol, učvrstivši prvo mjesto kao najbolji strijelac Konjičana ove sezone.

Igman je sada 10. na tabeli sa 27 bodova, jednim više, ali i utakmicom više od Željezničara. Plavi večeras od 20 sati na Grbavici dočekuju Sarajevo.

Posušje se nalazi na mjestu broj pet sa 38 bodova.