Golijada

Portugalci zabili 10. pogodak na utakmici pa "pokvarili" semafor

Sport / Nogomet | 08. 10. 2021. u 09:18 Bljesak.info
Portugal U21 vs Liechtenstein U21 11-0 All Goals & Highlights

U kvalifikacijskom susretu za odlazak na Europsko prvenstvo, reprezentacija Portugala do 21 godine "razbila" je slabašne goste iz Lihtenštajna sa 11:0.

Nakon prvih 45 minuta bilo je već 9:0 za nemilosrdne Portugalce, a desetim pogotkom na utakmici zadali su muke organizatoru utakmice koji je imao nesvakidašnjih problema sa semaforom.

Pogodak za nevjerojatnih 10:0 pao je u 63. minuti susreta, a na semafor stadiona u Viseli nije se mogao upisati taj rezultat, tako da su se organizatori utakmice morali pobrinuti za alternativno rješenje, prenosi Gol.hr

Uzeli su tako ljestve i traku, uspeli se na semafor i nalijepili brojku 1 uz rezultat 0:0 koliko je tada prikazivao semafor.

Kako je to izgledalo možete pogledati OVDJE

Inače, golijada Portugala krenula je u 9. minuti susreta, a do 30. minute susreta bilo je već 6:0. Nakon dva odigrana kola Portugal ima maksimalnih šest bodova, ali i utakmicu manje od vodećeg Cipra koji ima bod više.