Bundesliga

Pobjede Borussije Dortmund i Hoffenheima

Sport / Nogomet | 13. 02. 2022. u 23:31 Bljesak.info

Nogometaši Borussije iz Dortmunda približili su se vodećem Bayernu na šest bodova razlike zahvaljujući nedjeljnoj 3-0 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Uniona u Berlinu.

Sastav iz Dortmunda ka pobjedi je s dva gola u prvom poluvremenu poveo Reus (18, 25), a konačni rezultat postavio je Guerreiro (71). GOLOVI

Borussia sada ima 46 bodova, dok je vodeći Bayern na 52. Union Berlin je ostao šesti s 34 boda.

Nogometaši Hoffenheima su u posljednjem dvoboju 22. kola njemačkog prvenstva svladali Arminiju iz Bielefelda sa 2-0 (1-0).

Strijelci za Hoffenheim bili su Hubner (22) i Rutter (51). GOLOVI

Ovom pobjedom Hoffenheim je skočio na peto mjesto sa 34 boda, koliko imaju i četvrti RB Leipzig, šesti Freiburg te sedmi Union Berlin.