Rossoneri

Pobjeda Milana nad Atalantom u Bergamu

Nogometaši Milana slavili su s 3-2 (2-0) na gostovanju kod Atalante u Bergamu i zadržali dva boda zaostatka za vodećim Napolijem nakon sedam odigranih kola u Serie A.
Sport / Nogomet | 03. 10. 2021. u 23:09 Bljesak.info/Hina

Milan je već nakon 28 sekundi igre došao do vodstva, a za najbrži pogodak u ovoj sezoni Serie A zaslužan je bio Davide Calabria.

U 43. minuti prednost Milana udvostručio je Sandro Tonali, a u 79. minuti je Rafael Leao na dodavanje Rebića pogodio za 3-0.

Do kraja utakmice Atalanta je uspjela samo ublažiti poraz. Duvan Zapata je u 86. minuti postigao pogodak iz kaznenog udarca, a u trećoj minuti sučevog dodatka je asistirao Mariju Pašaliću koji je postigao gol za konačnih 2-3.

Hrvatski reprezentativac je ušao u igru u 87. minuti. Kod Milana je Ante Rebić odigrao cijelu utakmicu.

Nogometaši Napolija i nakon sedmog kola Serie A imaju stopostotan učinak, a do sedme uzastopne pobjede stigli su na gostovanju u Firenci, gdje su svladali Fiorentinu s 2-1 (1-1).