Rutinski u Bijeljini

Plemići napravili prvi korak ka polufinalu Kupa

Sport / Nogomet | 01. 03. 2023. u 17:50 M.V. | Bljesak.info

Mostarski Zrinjski napravio je veliki dio posla u svojoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH. Pobjedom 3:1 kod Radnika u Bijeljini Plemići su praktično osigurali polufinale.

Zrinjski je pobijedio Radnik u Bijeljini s 3:1 i imat će priliku za 15 dana u uzvratu, u Čitluku, osigurati prolaz u polufinale Kupa Bosne i Hercegovine.

Na terenu aktualnog prvoligaša Republike Srpske Zrinjski je rutinski odradio svoj dio posla. U osmoj minuti pogodio je Damir Zlomislić, čiji je udarac pogodio u leđa jednog od igrača Radnika i prevarila domaćeg vratara.

Na 2:0 povisio je Tomislav Kiš na asistenciju Zlomislića, a Kiš je asistirao za treći gol. Pojačanje ove zime, 28-godišnji Kiš ubacio je iz kornera, a Slobodan Jakovljević glavom je pogodio za 3:0.

Samo minutu poslije, u 77. minuti, i Radnik je zabio. Dušan Ristić pobjegao je Jakovljeviću, prevario Marina Magdića i vratara Marka Marića te pogodio za konačnih 3:1.

Treba reći i da je prvi službeni nastup za HŠK Zrinjski ubilježilo njihovo pojačanje iz Albanije, Marsel Ismajlgeci.