Završena rekonstrukcija

Pamić 'dovikivao' instrukcije s tribina, GOŠK doveo dvojicu iz Tuzla Cityja

Novi trener GOŠK-a Igor Pamić već je vodio prvu utakmicu, doduše još ne službeno.
Sport / Nogomet | 31. 08. 2020. u 16:46 S.B. | Bljesak.info

Pamić nije na vrijeme registriran da vodi prvu svoju utakmicu, protiv Radnika iz Hadžića, ali je u poluvremenu sišao do klupe dati instrukcije pomoćnim trenerima, Anti Striniću i Romeu Mitroviću, a onda s tribina dovikivao instrukcije igračima.

Ništa od toga nije pomoglo jer je Radnik odnio senzacionalnu 2:1 pobjedu, golom u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Osim trenera nova su i čak četvorica igrača. Već ranije stigli su Vladimir Oršolić i Stjepan Vego, a u ponedjeljak su došla još dvojica igrača. Na posudbu iz Tuzla Cityja stigli su Vedin Kulović i Budimir Šarčević.

Kulović je već bio član GOŠK-a, a srbijanski krilni igrač Šarčević član je tog kluba već tri godine i ovo će mu biti prvi susret s Prvom ligom. Obojica su zamjene za otpisane Denija Simeunovića i Stefana Golubovića, koji su dobili otkaz nakon poraza u Gradačcu.