Senzacija u Prvoj ligi

Pamićev GOŠK izgubio od fenjeraša!

Igor Pamić predstavljen je u subotu na klupi GOŠK-a iz Gabele, ali njegov dolazak nije donio rezultatski preokret.
Sport / Nogomet | 30. 08. 2020. u 19:58 S.B. | Bljesak.info

Hrvatski trener stigao je u Gabelu kako bi vratio momčad na pravi kolosijek nakon što su Gabeljani doživjeli dva poraza u prva tri kola. Međutim, ako je suditi po današnjoj utakmici, to neće biti tako lako.

U posljednjoj utakmici 4. kola Radnik iz Hadžića, koji je do ove nedjelje imao nula bodova na kontu, svladao je GOŠK u gostima s 2:1.

Gosti su poveli u 43. minuti preko Aldena Vladavića, a domaći odmah izjednačili preko Nikole Turanjanina. U drugom dijelu GOŠK je krenuo po sva tri boda, no u 78. minuti ostaju s igračem manje jer jer Emrah Hasanhodžić u dvije minute dobio dva žuta kartona!

Kazna je stigla u šestoj minuti sudačke nadoknade kada je igrač s klupe Sedin Ljuca pogodio za senzacionalnu pobjedu gostiju.

I drugi rezultat današnjeg dana bio je iznenađujući, jer je dosad stopostotni NK Vis Simm Bau odigrao 1:1 s Travnikom na svom terenu.