VIDEO

Nova majstorija Luke Modrića

"Vini, to je gol, daj", poručio je jedan korisnik Twittera, a drugi se pak zapitao: "Kako je ovo promašio?".
Sport / Nogomet | 06. 11. 2023. u 10:19 Bljesak.info

Luka Modrić dobio je 70 minuta u susretu Real Madrida i Rayo Vallecana (0:0) i odigrao je dobru partiju, zbog čega mnogi tvrde da je zaslužio još veću minutažu.

Posebno je oduševio potezom iz 48. minute kad je vanjskom ubacio loptu u kazneni prostor za natrčalog Vinicusa, no brazilska zvijezda upisala je nevjerojatan promašaj zbog kojeg su se mnogi uhvatili za glavu i zapitali samo jedno – kako je to uspio promašiti?

"Vini, to je gol, daj", poručio je jedan korisnik Twittera, a drugi se pak zapitao: "Kako je ovo promašio?", prenosi Gol.hr

Zaista, bila je to milimetarski precizna lopta, potez za koji vrijedi kupiti ulaznicu, kako je konstatirao poznati španjolski list Marca, no slaba je to utjeha za Modrića i Real, koji je ostao bez važnih bodova u ligaškom maratonu.

Realovci su dominirali, više od 20 puta zapucali su na gostujuća vrata, no što zbog ovakvih promašaja, što zbog raspoloženog vratara Rayo Vallecana, nisu uspjeli probiti gostujući blok i upisati pobjedu na domaćem terenu.