Zanedalo se

Nogometašica zabila tri autogola u 36 minuta

Moore je prvi put zabila u 5. minuti kada je htjela odbiti dodavanje Amerikanaca u korner.
Sport / Nogomet | 21. 02. 2022. u 12:05 Bljesak.info
New Zealand v USA | 21 February 2022 | SheBelieves Cup Match Highlights

Novozelandska nogometna reprezentativka Meykayla Moore ušla je u povijest nogometa nakon što je u pripremnoj utakmici za Svjetsko prvenstvo protiv SAD-a u Los Angelseu prvom poluvremenu zabila čak tri pogotka u vlastitu mrežu.

Na turniru SheBelieves, koji se održava u raznim gradovima SAD-a, Moore je prvi put zabila u 5. minuti kada je htjela odbiti dodavanje Amerikanaca u korner, prenosi Hina.

Samo minutu poslije novozelandska obrambena igračica ponovno je nespretno intervenirala i ovoga puta glavom pogodila mrežu, a na 3-0 za SAD Moore je povisila u 36. minuti, kada je naizgled bezopasno dodavanje u kazneni prostor proslijedila u vlastitu mrežu.

Trener je nesretnu i uplakanu igračicu zamijenio u 40. minuti, a Amerikanci su na kraju slavili s 5-0.