Zimska idila na -5

Navijači grudama gađali golmana, utakmica trajala 105 minuta

Sudac je utakmicu nadoknadio četiri minute, ali se igralo čak 15 jer je susret u 92. minuti prekinut na neko vrijeme nakon što su gostujući navijači počeli grudama gađati golmana HJK-a.
Sport / Nogomet | 01. 12. 2023. u 00:44 Bljesak.info

Prava zimski idila na Sjeveru Europe. Snijeg je padao tijekom 90 minuta dvoboja između HJK Helsinkija i Aberdeena u petom kolu Europske lige, temperatura se spustila na -5. Domaćini su vodili 2:0, gosti su se vratili do konačnih 2:2. Povratak je inicirao sjajnim golom MacDonald, ali taj bod koji su osvojili jedni i drugi u teškim uvjetima ništa ne znači.

Finski predstavnik ima samo dva na posljednjem mjestu, Škoti imaju samo jedan više. Da stvar bude gora igrači su na terenu ostali 15 minuta više od predviđenih 90.

Sudac je utakmicu nadoknadio četiri minute, ali se igralo čak 15 jer je susret u 92. minuti prekinut na neko vrijeme nakon što su gostujući navijači počeli grudama gađati golmana HJK-a. Spiker ih je prvo upozorio da to ne rade, a nakon toga sudac je prekinuo susret dok se navijači nisu smirili.