Danas uhvatili samo jedan bod

Nastavlja se mučenje Lyona

Nakon jedanaest odigrani kola nogometaši Lyona imaju samo četiri osvojena boda, još uvijek su bez pobjede ove sezone.
Sport / Nogomet | 05. 11. 2023. u 17:57 Bljesak.info

Nastavlja se mučenje Lyona u francuskom prvenstvu. Ovaj klub niti nakon jedanaest kola nema niti jednu pobjedu. Danas je osvojen bod kontra Metza pa su sada četiri na kontu.

Gosti su prvi poveli golom Abliea Jallowa koji se okrenuo i izborio za prostor na rubu 16 metara te od stative poslao loptu u gol. Sedam minuta kasnije Lyon je stigao do izjednačenja, poentirao je Skelly Alvero sjajnim udarcem s 20 metara. Međutim, do kraja se stanje na semaforu više nije promijenilo.

Strasbourg i Clermont su također remizirali, ali u njihovom duelu nije bilo golova, dok je Reims bio bolji od Nantesa kao gost. Junya Ito je presudio domaćinu.

U gostima je tri boda uzeo i Havre, Toulouseu je poražen 1:2. Domaći su bez bodova ostalo u samoj završnici. Dallinga je pogodio u 48. minuti za 1:0 i taj rezultat je stajao na semaforu do posljednjih deset minuta susreta. Mohamed Bayo je prvo izjednačio na 1:1, a onda je u 94. minuti postigao i drugi gol za slavlje gostiju.