Serie A

Napoli preuzeo vrh ljestvice

Nogometaši Napolija preuzeli su vrh ljestvice talijanskog prvenstva nakon 2-1 (1-1) gostujuće pobjede protiv Lazija u Rimu.
Sport / Nogomet | 04. 09. 2022. u 00:25 Bljesak.info

Lazio je poveo u samom otvaranju utakmice preciznim udarcem Zaccagnija (4), Napoli je poravnao udarcem glavom Kima (38) nakon kornera, da bi potpuni preokret u nastavku osigurao Kvarackelija (61) snažnim udarcem s 12-ak metara.

Nekoliko minuta potom domaći je sastav teško oštećen jer nije dobio kazneni udarac iako se jasno vidjelo kako je Mario Rui udario laktom u glavu Felipea Andersona. Nevjerojatno je kako se suci u VAR sobi nisu oglasili u toj situaciji, piše Hina.

Napoli sada ima 11 bodova, kao i drugi Milan, koji je ranije u subotu svladao Inter s 3-2 (1-1), dok je Lazio sedmi s osam bodova.