Ne vjerovali ili da...

Naglavačke: Fenjeraš uzeo tri boda na Old Traffordu!

Sheffield je poveo u 23. minuti preko Bryana. Vodstvo su imali do 63. minute kada za Crvene vragove pogađa Maguire. Velika tri boda gostima donio je Burke u 74. minuti.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2021. u 23:19 Bljesak.info

Sheffield United senzacionalno je slavio u 20. kola na Old Traffordu protiv Manchester Uniteda 2:1.

Sheffield je poveo u 23. minuti. Fleck je centrirao iz prekida, a mrežu De Gee zatresao je Kean Bryan za 1:0.

Vodstvo su imali do 63. minute kada poravnava Harry Maguire, koji je pogodio na asistenciju Tellesa.

Međutim, simpatične Oštrice nisu se dale. Velika tri boda gostima donio je Oliver Burke u 74. minuti, koji pogađa nakon konfuzije u obrani domaćina.

Everton i Leicester odigrali su 1:1. Prvo je James Rodriguez doveo domaćine u vodstvo u 30. minuti, da bi Youri Tielemans izjednačio u 67. minuti.

Brighton i Fulham odigrali su bez golova. Bez golova su nešto ranije odigrali i Chelsea - Wolverhampton.

U golovima najbogatijoj utakmici dana Brurnley je svladao Aston Villu 3:2.

Manchester City je vodeći s 41 bodom, gradski rival United ima jedan manje. Leicester je treći s 39.