Remi na Stamford Bridgeu

Tuchel u Chelseaju krenuo s nulom; Poraz Aston Ville

Thomas Tuchel u svome debiju nije uspio proći parkirani autobus ispred golmana Wolvesa. Imao je Chelsea apsolutnu dominaciju, no put do mreže gostiju nisu pronašli.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2021. u 21:33 Bljesak.info

Thomas Tuchel na klupi Chelseaja krenuo je domaćim remijem 0:0 na Stamford Bridgeu protiv Wolvesa.

Imao je Chelsea apsolutnu dominaciju, no put do mreže gostiju nisu pronašli.

Mateo Kovačić je odigrao 90 minuta, a u 82. minuti imao je dobru priliku, no udarac s ruba šesnaesterca odlazi jako blizu stative.

Sofa Score je Kovačiću dao najvišu ocjenu (7.9), dok je kod gostiju vratar Rui Patricio najbolje ocijenjen (8.1).

Chelsea je osmi s 30 bodova, dok su Wolvesi 13. s 23 boda.

U istom terminu Burnley je s 3:2 pobijedio Aston Villu. Gosti su poveli preko Watkinsa u 14. minuti, da bi Mee izjednačio u 52. minuti. Grealish je u 68. zabio za novo vodstvo gostiju.

No, McNeil u 76. i Wood u 79. zabijaju za preokret i tri boda domaćina.

Burnley je 15. s 22 boda, dok je Aston Villa deseta s 29 bodova.

Svoje su utakmice kasnije započeli Brighton - Fulham, Everton - Leicester City i Manchester United - Sheffield United.