Futsal

Mostar SG Staklorad bolji od trebinjskog Leotara

Mostarci su sa visokih 4:0 dominirali u zaostaloj utakmici trećeg kola Premijer lige BIH u futsalu.
Sport / Nogomet | 26. 10. 2017. u 08:33 Bljesak.info

Zaostali susret trećeg kola Premijer lige BiH u futsalu između Mostar SG Staklorada i Leotara odigran je u Mostaru, a pripao je domaćem timu rezultatom 4:0.

Prvo poluvrijeme proteklo je u dominaciji domaćeg tima koji je bolju igru okrunio golom Daniela Marinha De Souze.

Samo dvije minute u drugom poluvremenu bilo je dovoljno igračima Mostara da povećaju prednost, a pogodak je nakon lijepe akcije postigao Kristijan Radin.

U nastavku je domaćin mogao povećati prednost preko Vesića, da bi devet minuta prije kraja lijep pogodak za 3:0 postigao Radin. Točku na i u samom finišu stavio je Saša Babić pogotkom za konačnih 4:0.

Mostar SG Staklorad – Leotar 4:0

Dvorana: USRC Midhat Hujdur – Hujka u Mostaru.

Gledatelja: 200.

Suci: Amir Omerbašić i Farik Kečo (Sarajevo). Delegat:
Dragan Čolić (Kupres).

Strijelci: 1:0 De Souza, 2:0 Radin, 3:0 Radin, 4:0 Babić.

Mostar SG Staklorad: Galić, De Souza, Aladžić, Bošković, Hrkač, Sesar, Pavlović, Babić, Vesić, Kahvedžić, Radin, Gosto, Džemić i Šikalo.

Leotar: Sulaver, Sarić, Andrić, Cimirot, Milanović, Šarenac, Matijašević, Mandić, Milojević, Vujović, Muratović, Šaraba i Vico.