Dva penala jedan iskoristili

Minimalac domaćih u Mönchengladbachu

Jedini gol na utakmici viđen je u 34.minuti utakmice kada je siguran s bijele točke bio Plea.
Sport / Nogomet | 20. 08. 2022. u 00:09 Bljesak.info

Minimalnim trijumfom Borussije Mönchengladbach nad Herthom otvoreno je treće kolo njemačke Bundeslige. Jedini gol na utakmici viđen je u 34.minuti utakmice kada je siguran s bijele točke bio Plea. Prethodno je ruko igrao Mittelstadt u svom kaznenom prostoru nakon ubacivanja s desne strane.

Alassane Plea je na otvaranju utakmice, u sedmoj minuti pogodio stativu. Skoro ista stvar se dogodila u 66.minuti. Sad je Filip Uremović igrao rukom, što je bilo dovoljno za novi penal. Usput, Uremović je dobio žuti karton, drugi, pa je morao u svlačionicu.

Ipak, ostalo je na kraju samo 1:0, jer Hofmann nije iskoristio drugu najstrožu kaznu.Berlinska momčad tako nakon tri kola ima samo jedan bod, dok su današnji domaći došli na sedam, čime su preuzeli vodstvo na ljestvici.