Europska liga

Milan u režiji Krunića u 92. minuti do remija na Old Traffordu!

Manchester United i Milan su na Old Traffordu odigrali 1:1. Crveni vragovi su poveli u 50. minuti preko Dialla glavom nakon sjajnog dodavanja Fernandesa. Rossoneri su do remija stigli na samome kraju...
Sport / Nogomet | 11. 03. 2021. u 22:38 Bljesak.info

Odigrani su prve četiri utakmice osmine finala Europske lige u kojima su do velike prednosti stigli Ajax i Villarreal.

Rossoneri su se se poraza spasili golom Kjaera u 92. minuti. Iz kornera mu je asistirao bh. reprezentativac Rade Krunić.

Krunić je bio među boljim pojedincima u redovima Rossonera, a odigrao je svih 90 minuta. Ibrahimović, Mandžukić i Rebić nisu bili u konkurenciji zbog ozljeda.

Remijem 1:1 završila je i utakmica Slavije Prag i Rangersa. Za Čehe je zabio Stanciu već u 7. minuti, da bi Helander izjednačio u 36. Borna Barišić je za goste odigrao 90 minuta.

Ajax je slavio protiv Younga Boysa 3:0, a golove su zabili Klaassen u 62., Tadić u 82. te Brobbey u 92. minuti.

Villarreal je bio uspješan gost kod kijevskog Dinama 2:0, a mirniji uzvrat osigurali su golovima Torresa u 30. i Albiola u 52. minuti.