Coppa Italia

Milan preko Lazija izborio polufinale kupa protiv Intera

Nogometaši Milana na uvjerljivi su se način plasirali u polufinale talijanskog Kupa. Kao domaćin Milan je svladao rimski Lazio s 4-0 te je izborio dvije polufinalne utakmice protiv Intera.
Sport / Nogomet | 09. 02. 2022. u 23:04 Bljesak.info

Utakmica između AC Milana i Lazija riješena je nakon prvih 45 minuta jer je tada Milan stekao tri gola prednosti.

Domaći sastav je poveo u 24. minuti kada je Romagnoli poslao sjajnu loptu u prostor i asistirao Rafaelu Leau koji daje prvi pogodak na susretu.

U smiraju prvih 45 minuta eksplodirao je Francuz Olivier Giroud koji je prije nekoliko dana s dva gola preokrenuo rezultat u gradskom derbiju i donio Milanu ligašku pobjedu protiv Intera od 2-1.

I sada je zabio dva gola Laziju za velikih 3-0 Milana. Priča je zaokružena u 79. minuti golom Kessieja za 4-0, piše Hina.

Prije Milana u polufinale se plasirao njegov gradski rival Inter koji je kao domaćin pobijedio Romu 2-0 tijekom utorka. U tom susretu je Ivan Perišić bio asistent kod prvog Interovog gola kojeg je postigao Edin Džeko.

U četvrtak ćemo saznati i posljednje polufinaliste, a sastaju se Atalanta - Fiorentina (18 sati) i Juventus - Sassuolo (21 sat).