Serie A

Milan pobjedom ušao u novu sezonu

Milan je došao do teške pobjede u gostima pogotkom Brahima Diaza iz devete minute. Istaknuo se novopridošli vratar Milana Mike Maignan s nekoliko obrana
Sport / Nogomet | 24. 08. 2021. u 00:10 Bljesak.info

U dvoboju prvog kola Serije A, Milan je slavio u Genovi protiv Sampdorije s 1:0.

Milan je došao do teške pobjede u gostima pogotkom Brahima Diaza iz devete minute.

Istaknuo se novopridošli vratar Milana Mike Maignan s nekoliko obrana, a još jedno pojačanje momčadi iz Milana Francuz Olivier Giroud promašio je dva zicera u završnici.

Bh. reprezentativac Rade Krunić odigrao je cijeli meč za Rossonere. Ante Rebić je ušao u igru u 69. minuti.

U ranijoj utakmici, Cagliari i Spezia odigrali su 2:2. Spezia je vodla s 2:0 golovima Emmanuela Gyasija (7) i Simonea Bastonija (58), da bi Sardinci izjednačili preko Joaoa Pedra (62, 66).