Serie A

Roma zaustavila savršeni niz Napolija, oba trenera isključena!

U 81. minuti klupu Rome je morao napustiti njen trener Jose Mourinho koji je isključen, ali sam kraj na klupi nije dočekao ni gostujući trener Luciano Spalletti koji je isključen u 97. minuti.
Sport / Nogomet | 25. 10. 2021. u 00:20 Bljesak.info/Hina

Nakon osam pobjeda u nizu došao je kraj savršenom nizu nogometaša Napolija u talijanskoj Serie A. U ogledu 9. kola Roma i Napoli su odigrali 0-0.

Napoli je gotovo tijekom cijelog susreta imao posjed i kontrolirao ritam utakmici, ali bolje šanse imala je Roma. Savršenu šansu je u završnom dijelu ogleda imao Mancini, ali je ovaj s nekoliko metara udaljenosti glavom pucao pokraj vrata. Prije toga je Napoliju mogao zabiti i Pellegrini.

Inače, domaća se mreža zatresla u samom finišu susreta. Strijelac je bio Osimhen, ali je gol poništen zbog zaleđa.

Napoli se vratio na vrh ljestvice, ali ovaj put ima isti broj bodova kao Milan. Obje momčadi su do sada ostvarile po osam pobjeda i jedan remi, s tim da južnjaci iz Napulja imaju bolju razliku pogodaka.

Roma je ostala na četvrtom mjestu i ima devet bodova manje od Napolija i Milana.

U ranijim nedjeljnim utakmicama prvo ime je bio Giovanni Simeone koji je zabio sva četiri gola u slavlju Verone, sastava kojeg vodi Igor Tudor, protiv Lazija (4-1).