Serie A

Milan bolji od Torina, Verona onadigrala Romu

Nogometaši Milana i Verone stigli su do drugih pobjeda u novoj sezoni talijanskog prvenstva svladavši u susretima 2. kola na svom terenu Torino, odnosno Romu.
Sport / Nogomet | 27. 08. 2023. u 10:24 Bljesak.info/Hina

Milan je bio uvjerljiv protiv Torina, svladavši ga sa 4-1 (3-1).

Najplodnije razdoblje utakmice bilo je posljednjih 15 minuta prvog poluvremena, prvo je Pulišić (33) doveo Milan u prednost, potom je Schuurs (36) nakratko poravnao da bi Giroud (43-11m) i Hernandez (45+3) u samoj završnici prvog dijela odveli Milan do vodstva 3-1.

Konačni rezultat postavio je Giroud (65-11m) svojim drugim golom s bijele točke. GOLOVI

Nikola Vlašić igrao je svih 90 minuta za Torino koji je ostao na jednom bodu.

Verona je prednost od 2-0 protiv Rome stvorila u prvih 45 minuta golovima Dude (4) i Ngonge (45+3), a u nastavku je Aouar (56) uspio tek smanjiti na 2-1.

Najzanimljiviji detalji OVDJE

Roma je tako loše otvorila prvenstvo, nakon dva kola ima samo bod.

Ranije su nogometaši Frosinonena iznenađujuće na svom terenu svladali Atalantu sa 2-1 (2-0).

Domaći su u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti zahvaljujući Harrouiju (5) i Monterisiju (24) da bi u nastavku Zapata (56) uspio samo smanjiti na 2-1. GOLOVI

Monza je ubilježila domaću pobjedu 2-0 protiv protiv Empolija. Golove je postigao Colpani (45, 53).