Stefano Turati

Italija: Vratar suspendiran jer je na utakmici opsovao Boga

U 15. minuti Matteo Politano se spremao da izvede korner za Napoli kada je Turati izrekao bogohulne riječi upućene svojim obrambenim igračima.
Sport / Nogomet | 23. 08. 2023. u 15:09 Bljesak.info

Vratar Frosinonea Stefano Turati je suspendiran jer je opsovao Boga na utakmici prvog kola Serie A protiv Napolija.

Vodstvo Serie A je nakon pregledavanja videa i audisnimaka sa susreta Frosinone - Napoli (1:3) kaznilo 21-godišnjeg Turatija jednom utakmicom zabrane igranja "zbog izgovaranja bogohulnog izraza".

Turati će tako propustiti susret u subotu protiv Atalante za koju nastupa Sead Kolašinac.

On je postao četvrti igrač koji je kažnjen zbog psovanja Boga.

Prvi je 2018. kažnjen igrač Udinesea Rolando Mandragora, a potom su 2021. suspendovani i igrač Lazija Manuel Lazzari i legendarni golman Juventusa Gianluigi Buffon.