Večer promašaja na Camp Nou

Messi iz jedanaesterca donio pobjedu Barceloni

Pobjeda Barcelone mogla je biti i puno uvjerljivija, ali su se domaći nogometaši propisno ispromašivali.
Sport / Nogomet | 17. 02. 2019. u 09:20 Bljesak.info

Nogometaši Barcelone učvrstili su se na vrhu ljestvice španjolske La Lige pobjedom 1:0 nad Valladolidom u susretu 24. kola.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Lionel Messi u 43. minuti iz kaznenog udarca. Pobjeda Barcelone mogla je biti i puno uvjerljivija, ali su se domaći nogometaši propisno ispromašivali. Među ostalim, Messiju je u 85. minuti vratar Valladolida obranio jedanaesterac.

U subotu su odigrane još tri utakmice 24. kola, Levante je u gostima pobijedio Celtu 4:1, Atletico Madrid je s gostovanja kod Raya Vallecana odnio tri boda zahvaljujući minimalnoj pobjedi 1:0, a domaću pobjedu upisao je Real Sociedad nad Leganesom 3:0.

Na ljestvice je prva Barcelona s 54 boda, a slijede Atletico Madrid (47), Real Madrid (45), Sevilla (37), Getafe (36), itd.