Liga prvaka

Marca ocijenila: Samo je jedan igrač Reala bio lošiji od Modrića

U prvom poluvremenu Real nije imao loptu pa je on puno patio. U drugom je Real ugrabio loptu, što je omogućilo Modriću da pokaže svoje vještine i znanje.
Sport / Nogomet | 10. 05. 2023. u 11:58 Bljesak.info

Luka Modrić čudesno se oporavio od ozljede mišića te od prve minute zaigrao na Bernabeuu za Real protiv Cityja u prvoj polufinalnoj utakmici Lige prvaka (1:1). Prema zajedničkoj ocjeni novinara i čitatelja Marce, to je napravio loše, iako je imao par lijepih poteza, pogotovo onaj kod gola.

Samo je Karim Benzema, koji je dobio 4, od igrača Reala ocijenjen lošije od Modrića. On, Rodrygo i Kroos dobili su po 6, prenosi Sportklub.

Obnova ugovora s Realom

Modrić će po svemu sudeći obnoviti ugovor s Realom upravo zbog utakmica kao što je ova, ali protiv Cityja smo vidjeli malo od Luke. U prvom poluvremenu Real nije imao loptu pa je on puno patio. U drugom je Real ugrabio loptu, što je omogućilo Modriću da pokaže svoje vještine i znanje.

No to nije bilo dovoljno da čitatelji Marce za kraj daju Modriću istu ocjenu koju je dobio na poluvremenu. Jedva prolaznu šesticu.