Crveni vragovi

Manchester United čudnu godinu završio pobjedom

Manchester United slavio je na Old Traffordu u posljednjoj utakmici Premier lige 2021. godine protiv Burnleya sa 3:1.
Sport / Nogomet | 30. 12. 2021. u 23:23 Bljesak.info

Sve pogotke u susretu Manchester United  i Burnleya (3:1) gledatelji su vidjeli u prvom poluvremenu.

United je krenuo silovito i poveo u osmoj minuti. Scott McTominay sjajno pogađa za prednost od 1:0.

Novi gol u mrežu Burnleya viđen je u 27. minuti. Vlastitu mrežu pogađa Mee nakon lijepog udarca Sancha za prednost Uniteda od 2:0.

Osam minuta kasnije bilo je 3:0. McTominay šutira, lopta od okvira gola dolazi do Ronalda koji lagano šalje loptu u mrežu za 3:0.

Burnley je tri minute potom uspio doći do gola. Iskusni Aaron Lennon je protutnjao kroz obranu Uniteda i sjajno je zabio za 3:1. GOLOVI

U drugom poluvremenu mreže su mirovale. Ostalo je 3:1 i Manchester United je pobjedom završio još jednu turbulentnu godinu.

Crveni vragovi su trenutno na šestoj poziciji Premiershipa s 31 bodom, ali i sa dvije utakmice manje.

Burnley je s druge strane na 18. mjestu sa samo 11 osvojenih bodova.

Utakmica između Evertona i Newcastle Uniteda je odgođena.

Prvenstvo Engleske nastavlja se 1. siječnja, utakmicama Arsenal - Manchester City i Watford - Tottenham.