Četiri komada Darwina Nuneza

Liverpoolovo skupo pojačanje iskalilo se nad Leipzigom

Liverpool je pregazio Leipzig 5:0, a čudesni Darwin Nunez zabio je svoj prvi gol za Redse. A onda i drugi, i treći, i četvrti...
Sport / Nogomet | 21. 07. 2022. u 23:29 Bljesak.info

Liverpool je u prijateljskoj utakmici na Red Bull Areni s 5:0 pobijedio domaći Leipzig, a briljiralo je ovoljetno pojačanje Darwin Nunez.

Liverpool je poveo već u 8. minuti kada je za 1:0 pogodio Salah.

Nunez je ušao na početku nastavka, a prvi gol u dresu Redsa zabio je u 48. minuti iz penala koji je izborio Diaz.

Urugvaj je još mrežu domaćina tresao u 51., 68. i 90. minuti.

Nunez se nije proslavio u uvodne dvije pripremne utakmice, ali čini se kako je aklimatizacija sad konačno gotova. Kritični engleski novinari uzeli su ga odmah na zub i čak optužili klopa na bačenu lovu na skupocjenu akviziciju, međutim nakon što su njegovi topovi mirovali protiv Uniteda i Crystal Palacea, eksplodirao je protiv Bikova.

Dani Olmo je za Leipzig igrao do 60. minuti, dok Joško Gvardiol nije konkurirao za ovu utakmicu, jer se još oporavlja od ozljede.