Champions League

Liverpool u Budimpešti svladao Leipzig i mirno čeka uzvrat

Prvo je u 53. minuti veliku pogrešku Kampla i Klostermanna iskoristio Salah, da bi u 58. minuti još veću pogrešku napravio Mukiele. To je iskoristio Mane koji je postavio konačnih 0:2 i gotovo siguran prolaz Liverpoola u sljedeću fazu.
Sport / Nogomet | 16. 02. 2021. u 23:16 Bljesak.info

U drugoj utakmici večeri Liverpool je također kao gost slavio 2:0 protiv Leipziga, ali u Budimpešti gdje se igrala ova utakmica.

Bio je to dvoboj u kojem je Leipzig imao inicijativu, no s dvije su kardinalne pogreške poklonili Redsima pobjedu.

Veliku pogrešku Kampla i Klostermanna prvo je u 53. minuti iskoristio Salah, da bi u 58. minuti još veću pogrešku napravio Mukiele.

To je iskoristio Mane koji je postavio konačnih 0:2 i gotovo siguran prolaz Liverpoola u sljedeću fazu.

Kod formalnog domaćina ponajbolji igrač bio je Dani Olmo koji je imao nekoliko lijepih prilika, ali nije postigao pogodak.

Uzvratna utakmica se igra na Anfieldu 10. ožujka.