Napetost raste

Liverpool pobijedio Southampton i došao na bod od Cityja

Liverpool je s 2:1 pobijedio na gostovanju kod Southamptona i približio se Manchester Cityju na bod zaostatka uoči zadnjeg kola Premier lige.
Sport / Nogomet | 17. 05. 2022. u 23:34 Bljesak.info

Juergen Klopp je odmarao čak devetoricu igrača koji su u subotu u finalu FA kupa pobijedili Chelsea, a dvoboj protiv Southamptona nije počeo dobro za goste.

Sveci su poveli golom Redmonda u 13. minuti, no Redsi su preokrenuli pogocima Minamina u 27. i Matipa u 67. minuti.

Liverpool se ovom pobjedom približio Cityju na samo bod zaostatka uoči uzbudljivog zadnjeg kola. Uoči posljednjih 90 minuta ove sezone Manchester City ima 90, a Liverpool 89 bodova.

U posljednjem kolu u nedjelju 22. svibnja Građani će kod kuće igrati protiv Aston Ville, a Liverpool protiv Wolverhamptona. U slučaju istog broja bodova odlučivat će gol razlika.