DFB Pokal

Leipzig u finalu Kupa, Forsberg zabio u 92. minuti

Nogometaši Leipziga plasirali su se u finale Njemačkog kupa nakon što su na domaćem terenu, u polufinalnom susretu, svladali berlinski Union s 2:1 golom u 92. minuti.
Sport / Nogomet | 20. 04. 2022. u 23:44 Bljesak.info

Veliki junak Leipziga bio je švedski nogometaš Emil Forsberg koji je u 92. minuti glavom zabio za slavlje svoje momčadi. Zanimljivo je napomenuti kako je prošle sezone, također u polufinalu, Forsberg zabio u nadoknadi produžetaka za pobjedu Leipziga protiv Werdera.

Leipzig je prošle sezone izgubio finale protiv dortmundske Borussije, a sada će 21. svibnja igrati protiv Freiburga za trofej.

Union Berlin je, inače, vodio kod Leipziga golom Beckera od 25. do 61. minute. Tada je na 1:1 izjednačio Andre Silva koji je pogodio s bijele točke.

Činilo se kako će utakmica otići u dramu produžetaka, ali je Šveđanin u zadnjim trenucima pogodio za veliko slavlje na stadionu, piše Hina.