Njemačka

Leipzig izborio četvrtfinale Kupa

Golove za domaćine zabili su Emil Forsberg (8), Konrad Laimer (41) i Timo Werner (84), dok je pogodak za goste zabio Kasper Dolberg (77). Hofennheim je od 86. minute igrao s igračem manje nakon što je isključen Stanley N'Soki.
Sport / Nogomet | 01. 02. 2023. u 20:48 Bljesak.info

Nogometaši RB Leipziga izborili su plasman u četvrtfinale njemačkog Kupa nakon što su dvoboju osmine finala pobijedili Hoffenheim sa 3-1.

Za domaći sastav je prvo poluvrijeme igrao Joško Gvardiol, dok je za goste Andrej Kramarić igrao do 79. minute, prenosi Hina.

RB Leipzig se pridružio Union Berlinu i Stuttgartu koji su plasman u četvrtfinale izborili u utorak.

Večeras je još na rasporedu ogled između Mainza i Bayerna, dok će se sljedećeg tjedna igrati susreti Sandhausen - Freiburg, Eintracht Frankfurt - Darmstadt, Nurnberg - Fortuna Duesseldorf i Bochum - Borussia Dortmund.