Serie A

Lazio slavio na gostovanju u Genovi, remi Juventusa kod Cagliarija

Nogometaši Lazija u prvoj su utakmici 33. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Genou sa 1-0. Juventus je uzeo samo bod kod Cagliarija.
Sport / Nogomet | 19. 04. 2024. u 23:15 Bljesak.info

Gol vrijedan tri boda za Lazio postigao je Luis Alberto u 67. minuti.

Ovom pobjedom Lazio je skočio na šesto mjesto sa 52 boda, jedan manje, ali i dvije utakmice manje ima sedma Atalanta.

Genoa je 12. s 39 bodova.

Nogometaši Cagliarija i Juventusa u susretu su 33. kola talijanskog prvenstva odigrali 2-2 (2-0).

Gol vrijedan tri boda postigao je Luis Alberto u 67. minuti.

Sažetak utakmice POGLEDATI OVDJE

Domaćin je dominirao prvim poluvremenom nakon kojega je vodio sa 2-0 s dva gola iz kaznenih udaraca koje su iskoristili Gaetano (30-11m) i Mina (36-11m).

Ipak, u nastavku je Juventus bio mnogo bolji te je poravnao golom Vlahovića (62) iz slobodnog udarca te autogolom Dossene (87-ag).

Treći Juventus sada ima 64 boda, dok je Cagliari 13. sa 32 koliko ima i 14. Lecce.

Na vrhu ljestvice Serie A je Inter sa 83 boda, 14 više od drugog Milana te bi mogao i teoretski osigurati naslov već u ponedjeljak ako pobijedi svog gradskog rivala.

Rezultati 33. kola,

Petak:

Genoa - Lazio 0-1 (Luis Alberto 67)
Cagliari - Juventus 2-2 (Gaetano 30-11m, Mina 36-11m / Vlahović 62, Dossena 87-ag)