Bundesliga

Kramarić zabio nakon 48 sekundi, Borussia (D), Leipzig i Wolfsburg uspješni

Andrej Kramarić postigao je prvi gol u gostujućoj pobjedi svog Hoffenheima kod Koelna (3-1). Krama je u Koelnu zabio jedan od najbržih golova sezone, u 48. sekundi igre.
Sport / Nogomet | 16. 09. 2023. u 22:42 Bljesak.info

Kramarić je u Koelnu zabio jedan od najbržih golova sezone, u 48. sekundi je nogom pogodio mrežu domaćih. Kramariću je to četvrti gol sezone, a odigrao je cijelu utakmicu.

Drugi gol za goste zabio je Florian Grillisch s centra igrališta.

U Wolfsburgu je Majer u 12. minuti asistirao Jonasu Windu za vodeći pogodak momčadi Nike Kovača. Za Union je izjednačio Robin Gosens (28), da bi pobjedu domaćih osigurao Joakim Maele (30).

Borussia Dortmund je došla do pobjede kod Freiburga (4-2) u samoj završnici golovima veterana Matsa Hummelsa (88) i Marca Reusa (90+3). Hummels je pogodio i za 1-0, dok je drugi gol za Borussiju postigao Donyell Malen (60).

Freiburg je vodio s 2-1 golovima Lucasa Holera 845+1) i Nice Hoflera (45+3), ali nisu izdržali.

GOLOVI

RB Leipzig je kod kuće nadigrao Augsburg s 3-0. Pogađali su Simons (6), Openda (11) i Raum (27).

GOLOVI

Stuttgart je slavio kod Mainza s 3-1 s tri gola Gvinejca Serhoua Guirassya.

Bochum i Eintracht su odigrali 1-1. Klub iz Frankfurta je poveo preko Francuza Dina Ebimbea (57), a domaći su izjednačili golom Austrijanca Kevina Stogera iz penala u 74. minuti.

Na ljestvici vode Bayer i Bayern s po 10 bodova, a Leipzig i Stuttgart imaju po 9.