Serie A

Katastrofa Juventusa: Fiorentina ih potopila usred Torina!

Već u trećoj minuti domaćina je šokirao srpski napadač Dušan Vlahović. Prekinut je jedan napad ‘’Zebri’’, lopta je došla do Francka Riberyja koji upošljava bivšeg igrača Partizana za 0:1.
Sport / Nogomet | 22. 12. 2020. u 22:47 Bljesak.info

Juventus je teško i potpuno iznenađujuće poražen na svom Allianz Stadionu od Fiorentine 0:3 u sklopu 14. kola Serie A.

Pogodak za 0:2 postignut je u 78. minuti. Nakon ubacivanja Bioraghija u peterac Juventusa, krajnje nespretno loptu u svoju mrežu preusmjerava Alex Sandro.

Konačnih i prilično vjerojatnih 0:3 postavio je tri minute poslije Martin Caceres, ponovno na ubacivanje Biraghija.

U drugoj utakmici dana Crotone je svladao Parmu 2:1. Strijelci su bili Junior Messias (24', 44') i Juraj Kucka (57').