Serie A

Juventusu samo bod protiv Parme zbog greške Mandžukića

Tragičar Stare dame ispao je Mario Mandžukić, kapetan tima na ovoj utakmici, nakon čijeg je pogrešnog dodavanja Parma stigla do izjednačenja u 93. minuti.
Sport / Nogomet | 03. 02. 2019. u 10:39 Bljesak.info

Juventus je i drugu uzastopnu utakmicu bez pobjede, nakon ispadanja iz Kupa, ovog puta ispustili su 3:1 kod kuće protiv Parme.

Tragičar Stare dame ispao je Mario Mandžukić, kapetan tima na ovoj utakmici, nakon čijeg je pogrešnog dodavanja u obrani Parma stigla do izjednačenja u 93. minuti.

Mandžukić je prethodno asistirao Ronaldu za gol, no dobar nastup 'upropastio' je greškom u 93. minuti.

Juventus je imao 3:1, no Gervinho je u završnici donio bod gostima.

Juve je poveo u 36. minuti kada je Ronaldo dosta s(p)retno pogodio za 1:0. U 62. minuti bilo je 2:0, a strijelac je ovog puta bio Rugani, koji je pospremio loptu u mrežu s pet metara. I ovaj put je Mandžukić ubacio dobru lopru pred gol, a Ronaldo glavom spustio za Ruganija.

Parma je nadu vratila u 64. minuti preko Barille, no samo dvije minute kasnije Mandžukić je ubacio s desne strane, a do drugog gola na utakmici stigao je Cristiano Ronaldo.

Za dramu u završnici golom u 74. minuti pobrinuo se Gervinho, a isti je igrač u 93. minuti postavio i konačnih 3:3.