Serie A

Juventus slavio u torinskom gradskom derbiju

U gradskom derbiju, dvoboju 10. kola talijanske Serie A, nogometaši Juventusa su s minimalnih 1-0 bili bolji od Torina. Bodove je Staroj dami donio Dušan Vlahović.
Sport / Nogomet | 15. 10. 2022. u 21:34 Bljesak.info

Utakmica je odlučena u 74. minuti kada je prvi strijelac Juventusa Dušan Vlahović zabio za tri boda. Napad prije gola Vlahović je sjajno pucao glavom, ali je jednako tako odlično intervenirao domaći vratar Milinković-Savić.

No, nakon kornera koji je uslijedio, Vlahović je dobro utrčao na drugu vratnicu te je pospremio loptu u mrežu za četvrto slavlje Juventusa u prvenstvu ove sezone.

Juventus je napravio mali pomak te je došao na sedmo mjesto ljestvice, dok je Torino ostao jedanaesti.

Nogometaši Empolija su pred svojim navijačima pobijedili Monzu 1-0 i tako ostvarili tek drugu pobjedu ove sezone.

Jedini pogodak Empoli je postigao u 11. minuti, a strijelac je bio Švicarac Nicolas Haas.

U nedjelju dvoboje 10. kola igraju Inter - Salernitana, Lazio - Udinese, Spezia - Cremonese, Napoli - Bologna i Verona - Milan, dok se u ponedjeljak sastaju Sampdoria - Roma i Lecce - Fiorentina.