Coppa Italia

Juventus i Atalanta pridružili se Interu u polufinalu kupa

Juventus će tako finale tražiti preko Intera, dok će u drugom polufinalu Atalanta igrati protiv boljeg iz dvoboja Napoli - Spezia.
Sport / Nogomet | 27. 01. 2021. u 22:57 Bljesak.info

I bez Cristiana Ronalda Juventus je pobijedio SPAL 4:0 te izborio polufinale Talijanskog kupa gdje ih čeka Inter.

Juventus je poveo već u 16. minuti kada je iz penala pogodio Morata.

U 33. minuti sjajnu akciju Kuluševskog koji je lažnjacima po podu bacao igrače SPAL-a golom je završio Frabotta.

Kuluševski se u strijelce upisao u 78. minuti kada je zabio za 3:0, a konačnih 4:0 postavio je Chiesa u sudačkoj nadoknadi.

Naime, nogometaši Atalante plasirali su se u polufinale Talijanskog kupa nakon što su u Bergamu svladali Lazio s 3:2.

U uzbudljivoj utakmici u kojoj je Atalanta vodila preko Berata Djimsitija (7), da bi Muriqi (17) i Acerbi (34) donijeli preokret za vodstvo Lazija.

Ipak, prvo je Malinovski (37) izjednačio, a Rus Mirančuk (57) donio pobjedu i prolaz Atalanti, koja je zabila gol iako je u 54. minuti ostala bez isključenoga Palomina.