Ne bi filmska režija bolje

Jedan od bizarnijih golova u posljednjim trenucima utakmice svih vremena!

Lopta je Barreru pogodila u nogu podignutu iza leđa i onda u neobranjivom luku preletjela vratara i obrambenog igrača koji ju nisu uspjeli uhvatiti prije nego što je prešla gol-liniju.
Sport / Nogomet | 02. 10. 2020. u 22:05 Bljesak.info

U četvrtak su odigrane utakmice 15. kola američke USL nogometne lige, a u jednoj od njih vodeća momčad skupine F Hartford slavila je u gostima kod Philadelphije II rezultatom 3:2.

Pobjednički pogodak gosti su zabili u 90. minuti utakmice, i to na krajnje bizaran način.

Vratar domaćina Budler uhvatio je loptu u svom kaznenom prostoru, vidio da ima otvorenog igrača i krenuo mu s ruba kaznenog prostora baciti loptu.

Ispred njega je stajao Danny Barrera, džoker s klupe gostiju, koji je iza leđa očajnički podigao nogu ne bi li blokirao Budlerov pokušaj dodavanja rukom, te pritom dočekao pravo čudo.

Lopta ga je pogodila u nogu i onda u neobranjivom luku preletjela vratara i obrambenog igrača koji ju nisu uspjeli uhvatiti prije nego što je prešla gol-liniju.

Zanimljivo, domaći je sastav 12 minuta ranije promašio kazneni udarac za vodstvo 3:2...