Serie A

Perišić donio bod Interu, domaći poraz Milana

Domaćin je poveo golom Fariasa u 12. minuti, da bi Perišić u 39. iz drugog pokušaja iz blizine pogodio za 1:1. To je hrvatskom ofenzivcu treći gol sezone.
Sport / Nogomet | 22. 04. 2021. u 00:10 Bljesak.info

Ivan Perišić bio je strijelac je za 1:1 Intera na gostovanju kod Spezije u 32. kolu Serie.

To je hrvatskom ofenzivcu treći gol sezone. Brozović je odigrao cijelu utakmicu, a Perišić je na terenu bio do 74. minute.

Kako je Milan ranije izgubio kod kuće od Sassuola šest kola prije Inter ima deset bodova prednosti na vrhu u odnosu na gradskog rivala.

Milan je u toj utakmici poveo u 30. minuti lijepim pogotkom Calhanoglua, no u nastavku je mladi Raspadori s dvije odlične reakcije u suparničkom kaznenom prostoru, 76. i 83. minuti kreirao preokret.

Branitelj naslova Juventus pobijedio je Parmu 3:1 i stigao sam na bod zaostatka za Rossonerima.

Gosti su poveli preko Brugmana, da bi Stara dama okrenula s dva gola Alexa Sandra i jednim De Ligta.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu, a Marko Pjaca od 77. minute u remiju Genoe 2:2 protiv Beneventa.