Prva ŽFL

Inter slomio Brotnjo i potvrdio dominaciju

Na stadionu Bare u Čitluku u derbiju kola nastavljena je dominacija Posušanki u međusobnim dvobojima. "Žuto-crne" su slavile rezultatom 2:1.
Sport / Nogomet | 13. 03. 2023. u 07:59 Bljesak.info

Utakmicama 12. kola započeo je drugi dio sezone 1. ženske nogometne lige Federacije Bosne i Hercegovine u sklopu kojeg je Ženski nogometni klub Inter gostovao kod Brotnja.

Inter je bolje otvorio utakmicu i poveo u 13. minuti golom Katarine Ljubić, ali Brotnjo do kraja prvog dijela dolazi do izjednačenja. Bolju igru Posušanke su okrunile u 76. minuti a za pobjedu Posušanki i zabila je Marta Landeka.

Ovom pobjedom Inter je ostao u borbi za sami vrh i plasman u Premijer ligu, sada imaju 25 bodova odnosno 8 pobjeda, jedan remi i jedan poraz. Bod više ima FK Sloboda koja je s minimalnih 1:0 bila bolja od Sarajeva.