Serie A

Inter se pobjedom nad Romom vratio na vrh Serie A

U susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na San Siru pobijedio Romu s 1-0 vrativši se na vrh ljestvice.
Sport / Nogomet | 29. 10. 2023. u 21:19 Bljesak.info

Gol odluke zabio je Marcus Thuram u 81. minuti utakmice na ubačaj Federica Dimarca.

Inter je dominirao veći dio susreta, domaćin je imao 64 posto posjeda lopte, uputio je ukupno 17, a Roma tek dva udarca.

Nerazzurri su tijekom susreta i dva puta uzdrmali okvir suparničkog gola. U šestoj minuti je prečku pogodio Hakan Calhanoglu, a u 89. minuti i Carlos Augusto.

Sažetak utakmice OVDJE

U ranije odigranom susretu Monza i Udinese su remizirali 1-1. Andrea Colpani je u 27. minuti doveo domaćine u vodstvo, a izjednačio je Lorenzo Lucca u 67. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu Cagliari je nesvakidašnjim preokretom na svom stadionu svladao Frosinone s 4-3 nakon što su "otočani" gubili s 0-3.