Stara dama više nije prva

Igor Tudor poražen na San Siru

U susretu trećeg kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese, kojeg vodi hrvatski stručnjak Igor Tudor, je poražen na San Siru od Intera s 0-1, nakon što su gosti veći dio utakmice igrali s igračem manje.
Sport / Nogomet | 15. 09. 2019. u 08:34 Bljesak.info

Tudorova ekipa nije mogla protiv novog lidera talijanskog prvenstva

Ključni trenutak dogodio se u 36. minuti kada je Tudorova momčad ostala s igračem manje nakon što je Rodrigo de Paul rukom udario Antonia Candrevu. Sudac Maurizio Mariani je pregledao spornu situaciju i dodijelio crveni karton argentinskom veznjaku.

Udinese se dobro držao s igračem manje, no Tudorova obrana je popustila u 44. minuti kada je pogodak glavom zabio je Stefano Sensi na asistenciju Diega Godina. Za Inter je cijeli susret igrao Marcelo Brozović, prenosi Hina.

Milanski sastav je trećom pobjedom preuzeo vrh ljestvice s devet bodova, dva više od Juventusa koji je u prvom susretu ovog kola odigrao 0-0 na gostovanju kod Fiorentine.