Serie A

Milan izgubio kod Udinesea

Igor Tudor, koji je proljetos drugi put u dvije godine spasio Udinese od ispadanja u Serie B, tako je prvo otvaranje sezone s tim klubom počeo s velikim skalpom.
Sport / Nogomet | 25. 08. 2019. u 20:23 Bljesak.info / Index.hr

Udinese - Milan 1:0 u prvom kolu Serie A. Jedini gol postigao je Rodrigo Becao u 72. minuti.

Brazilski branič u debiju za Udinese zabio je važan gol glavom na ubačaj Rodriga De Paula iz kornera.

Ali navijači Milana već su se navikli na porazne ulaska u sezonu. Ovo je čak peti put u zadnjih osam godina da njihov klub prvenstvo otvara izgubljenom utakmicom.

Podsjetimo, pobjedama Napolija kod Fiorentine 4-3 i Juventusa na kod Parme 1-0 započela je nova sezona talijanske Serie A.

Pravu golijadu priredili su Fiorentina i Napoli gledateljima na stadionu Artemio Franchi u Firenzi, a nakon sedam pogodaka zadovoljniji su bili gosti koji su slavili sa 4-3.

Juventus je na gostovanju kod Parme do pobjedničkog gola stigao u 21. minuti, a strijelac je bio kapetan Giorgio Chiellini. U 35. minuti mrežu je pogodio i Cristiano Ronaldo, ali je intervencijom VAR-a gol poništen zbog nedozvoljene pozicije.