Prva pobjeda Borca

Igman poveo pa stradao kod Borca

Sport / Nogomet | 20. 08. 2023. u 21:30 M.V. | Bljesak.info

Banjalučki Borac ostvario je prvu pobjedu, istovremeno nanijevši prvi poraz Igmanu. Konjičani su poveli kod Borca, ali su doživjeli težak 4:1 poraz.

Gosti su iznenađujuće poveli nakon duge akcije koja je počela od njihovog vratara, a koju je sjajnim pogotkom završio Armin Bešagić. No, samo minutu kasnije, u 25. minuti, Milan Makarić je izjednačio, a isti igrač donio je Borcu vodstvo na poluvremenu.

U drugom dijelu Borac je razbio goste s još dva gola, a strijelci su bili Jose Ricardo Cortes i David Čavić.

Treba spomenuti i zanimljivost da je utakmica kasnila desetak minuta i to zbog - druge utakmice. Naime, vlasnik TV prava Arena Sport zatražio je odgodu početka dok se ne završi utakmica engleske Premier lige između West Hama i Chelseaja.